Author Topic: Uwaga na rOk WaŻnOŚci kOnta w T-Mobile  (Read 2812 times)

Offline MESSIAH

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
    • Don't let errors.win
  • Miejscowość: Gorlice
  • Specjalizacja: Komputery/Elektronika
Uwaga na rOk WaŻnOŚci kOnta w T-Mobile
« on: 17-02-2016, 23:07:54 »
Jeśli jesteś klientem sieci T-Mobile i zamierzasz skorzystać z usługi rOk WaŻnOŚci kOnta to lepiej jak najszybciej zmień sieć na Play lub inną gdzie rok ważności konta jest za darmo. Natomiast jeśli jesteś innego zdania mam dla Ciebie złotą rade: "Weź rozbieg a ściana sama Cię znajdzie". Dlaczego tak sądzę? Odpowiedź jest bardzo prosta T-Mobile każe sobie płacić za korzystanie z oferty: rOk WaŻnOŚci kOnta oraz za jej ponowną aktywację w razie gdy np: nie masz środków na koncie aby opłacić za korzystanie z oferty, wtedy oferta zostanie automatycznie wyłączona, natomiast każda ponowna aktywacja będzie Cię kosztować 3zł tak samo jak opłata za utrzymanie usługi - 3zł/30dni. Zapytasz pewnie: "Coo?". Tak T-Mobile a raczej Ti-Debile każą sobie płacić za usługę 3 złote co 30 dni. W ciągu roku usługa rOk WaŻnOŚci kOnta kosztować nas będzie 12 miesięcy x 3 zł = 36 zł. Prawda że super oferta? Szczególnie gdy ta sama usługa w PLAY kosztuje nas 0zł ale to już temat na inny artykuł.

Niestety ale ja już nie jestem posiadaczem numeru w T-Mobile gdyż swoje usługi przeniosłem do PLAY co gorąco zachęcam uczynić.

Tutaj macie link do regulaminu T-Mobile - You are not allowed to view links. Register or Login
Life's a Bitch and I'm customer without wallet