Author Topic: Flash Player - cofnięcie blokady fullscreen "pełny ekran"  (Read 7856 times)

Offline MESSIAH

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
    • Don't let errors.win
  • Miejscowość: Gorlice
  • Specjalizacja: Komputery/Elektronika
Mam problem. Zablokowałem sobie filmy na stronie vod.tvp.pl ponieważ odmówiłem Flash Player'owi wyświetlania filmów w trybie fullscreen czyli pełnego ekranu i nakazałem aby już nie pytał sie mnie więcej o ten wybór. Teraz gdy chcę oglądać filmy na vod.tvp.pl nie mogę włączyć trybu fullscreen bo nie działa przycisk który jest za to odpowiedzialny. Jak mogę zmienić ustawienia dla tej witryny tak aby Flas Player pozwalał na wyświetlenie trybu pełnoekranowego?
Life's a Bitch and I'm customer without wallet

Marked as best answer by MESSIAH on 14-10-2014, 22:46:03

Offline MESSIAH

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
    • Don't let errors.win
  • Miejscowość: Gorlice
  • Specjalizacja: Komputery/Elektronika
Udało sie. Po długich poszukiwaniach znalazłem odpowiedź. W moim przypadku korzystam z przeglądarki Waterfox (jest to Mozilla tylko że 64 bity). Wystarczyło wpisać adres strony:
about:permissions
Nastepnie odszukujemy stronę na której nam nie działa pełny ekran i ją klikamy. Teraz powinny ukazać się ustawienia zezwoleń dla wybranej przez nas witryny i odszukujemy ustawienie "Fullscreen" powinna być podana wartość "Block" i zmieniamy spośród listy pomiędzy dwoma "Allow" (Zezwalaj) lub "Always ask" (Zawsze pytaj) nasz wybór zależy od tego czy chcemy by witryna zawsze się pytała nas o pełny ekran czy też automatycznie zezwalała na to. Mam nadzieję że pomogłem innym.
« Last Edit: 9-05-2015, 08:29:40 by MESSIAH »
Life's a Bitch and I'm customer without wallet